Продавець Харіо Офіциал Україна розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
493 відгуків
Hario — Японський посуд та аксесуари для кави та чаю
+380 (50) 380-95-59
+380 (93) 899-64-71

CAFETTO органічні засоби для чищення і санітарії кавового обладнання

Cafetto є лідером у галузі ефективних органічних та екологічно чистих рішень, пропонуючи миючі засоби для покращення продуктивності обладнання та спрощення процесів очищення. Завдяки широкому портфоліо продукції та глобальній мережі Cafetto постачає миючі засоби як на комерційний, так і на внутрішній ринки.

Асортимент CAFETTO® ПРОЙШЛО СУВОРЕ ВИПРОБУВАННЯ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ НАЙЕФЕКТИВНІШІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ТА ДЕЗІНФЕКЦІЇ ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ. НАШІ ПРОДУКТИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗРОБИТИ ВАШ БІЗНЕС ЧИСТІШИМ, БЕЗПЕЧНІШИМ ТА ЗДОРОВІШИМ. »
КРІСТОФЕР ШОРТ - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

ЯКІСТЬ, ЯКА НЕЗАЛЕЖНО СЕРТИФІКОВАНА
У Cafetto ми усвідомлюємо необхідність захисту здоров’я та безпеки кожного, хто контактує з нашими продуктами. Ось чому ми запровадили та підтримуємо послідовну, ефективну систему гігієни, яка відповідає або перевищує світові стандарти, дозволяючи вам бути впевненими в гігієні та безпеці продуктів Cafetto.
Cafetto пишається тим, що отримав сертифікат незалежних всесвітньо визнаних галузевих організацій.

Австралійський сертифікований органічний продукт
Як найбільший в Австралії сертифікатор органічної та біодинамічної продукції, ACO Certification забезпечує відповідність національним і міжнародним стандартам виробництва, що дозволяє відстежувати продукти до їх походження.


Програма сертифікації ACO визнається через:
Департамент сільського господарства та водних ресурсів Австралії
- Міністерство сільського господарства США (USDA) IFOAM
- IOAS Міністерство сільського господарства, лісівництва та рибальства Японії
- NAQS Корея
- Freshcare COFCC Китай


ACO має сертифікат ISO17065 і забезпечує сертифікацію за Австралійськими сертифікованими органічними стандартами (ACOS), що дозволяє використовувати логотип Bud. Усі продукти Cafetto®, позначені логотипом ACO, зареєстровані в Австралійській сертифікованій органічній сертифікації відповідно до сертифікованих дозволених вхідних речовин і схвалені для використання в органічних системах.
NSF®

Служби сертифікації NSF гарантують, що незалежна організація перевірила продукт або систему на відповідність конкретним стандартам щодо безпеки, якості, стійкості або продуктивності.
Продукти з логотипом сертифікації NSF відповідають усім вимогам, включаючи тестування та регулярні перевірки для перевірки відповідності продукту.
Cafetto® отримав відповідність вимогам NSF A3 (кислотні очисники), A1 (компоненти для використання як загальні очисники), Білій книзі нехарчових сполук і міжнародним протоколам P152 і P156.
Міжнародний протокол NSF P152 стосується засобів для очищення кавомашин еспресо, які були оцінені, перевірені та пройшли суворі стандарти NSF щодо токсикології та корозійності. Інгредієнти та рецептура продуктів, сертифікованих NSF, є безпечними, не залишають шкідливих залишків і не спричиняють корозії в кавоварці.
Міжнародний протокол NSF P156 встановлює мінімальні вимоги до характеристик хімічних сполук, що використовуються в комерційному обладнанні для роздачі кави щодо корозійної активності, ефективності очищення та відповідності токсикологічним стандартам.

СІЧМА
SICHMA – це некомерційна організація, яка має на меті популяризацію халяльної їжі та інституту халяль.
Акредитована Департаментом сільського господарства, SICHMA є одним із провідних визнаних органів сертифікації. SICHMA розпочала роботу в 1992 році і з тих пір розширила наші послуги, щоб охопити як внутрішній, так і міжнародний експортні ринки. SICHMA визнається та підтримується кількома релігійними та урядовими організаціями, зокрема:
Саудівське управління харчових продуктів і медикаментів (SFDA)
Саудівська організація стандартів метрології та якості (SASO)
Jabatan Kemajuan Islam Malaysia (JAKIM)
Мажеліс Улама Індонезія (MUI)
Меджліс Угама Іслам Сінгапура (MUIS)
Міністерство промисловості та передових технологій ОАЕ (MOIAT)
Акредитаційний центр Ради корпорацій GCC (GAC)
Халяльне акредитаційне агентство, Турецька Республіка (HAK)
Центральний офіс ісламського комітету Таїланду (CICOT)
SICHMA також є засновником і постійним членом Австралійського альянсу сертифікаторів халяль та Всесвітньої ради халяльної їжі.
Cafetto® отримав відповідність інструкціям із сертифікації Halal SICHMA та GSO 2055.1:2015 для ряду своїх продуктів. Ці продукти мають логотип SICHMA.
Кошерна Австралія
Kosher Australia — це некомерційна організація та найнадійніша агенція сертифікації кошерності в Австралії. Кошерна Австралія сертифікує низку компаній і є членом Асоціації організацій кашру (AKO), міжнародної організації кошерних сертифікаційних агенцій, і її логотип прийнятий споживачами та рабинами на таких важливих міжнародних кошерних ринках: Ізраїль 
Ізраїль 
США
Великобританія
Південна Африка
Кошерна сертифікація для продуктів Cafetto® з галахічними (єврейськими законами) вимогами, визначеними Кошерною Австралією. Передумови Cafetto® для отримання сертифікації через Kosher Australia узгоджуються з їхнім суворим методом аудиту та глобальною гарантією з використанням логотипу на сертифікованих продуктах.
Система управління навколишнім середовищем ISO 14001.

​​​​​​​

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner